Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak długo witaminy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 3:03 pm    Temat postu: jak długo witaminy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak długo brałysce witaminy dla mam? czy po porodzie też brałyscie karmiąc piersią? Wiem że w czasie karmienia piersią i maluszek i mama mają duże potrzeby witamin a z dietą to nie wiem jak wy ale ja miałam spory problem żeby jeść z dzieckiem wiszącym non stop na piersi, a facet od rana do wieczora w pracy i ruch szły tylko kanapki prawie cały czas szczeolnie w pierwszych tygodniach maluszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 7:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zależy które, bo witaminę d biorę jeszcze do dziś. Odstawiłam tylko te kompleksowe suplementy. Wiem że niedobór witaminy d jest bardzo szkodliwy a miałam już pierwsze objawy -- link usuwam. to nie miejsce na reklame--- więc staram się łykać tabletki regularnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaminy brałam do końca KP, u mnie to było mamadha premium, super skład i wszystko w jednej tabletce, skład zalecany przez PTG i cieszyłam się ze mogłam przez cały czas te same brać Smile maluszek zdrowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do końca karmienia piersią, tzn. ile mnie więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 8:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja brałam to mamadha przez około rok po porodzie, bo wtedy skończyłam karmienie a dziecko miało już tyle stałcych posiłków że tam dostawało potrzebne witaminki. Myślę ze właśnie te 12 miesięcy jeśli karmisz piersią bęzie ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zosia_80



Dołączył: 09 Lis 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaminy warto przyjmować nie tylko w ciąży ale również w trakcie KP - nie zapominajmy jak duże to obciążenie dla organizmu, po zakończeniu KP też warto się zastanowić nad suplementacją to, że przestaje się karmić to nie powód żeby przestać o siebie dbać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group