Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jakie zabawki erotyczne polecacie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie nie polecam żelu durex o z racji tego, powoduje naprzemienne uczucia zimna i gorąca. A nie każdy to lubi ( osobiście również za tym nie przepadałam). Znacznie bardziej przypadł mi do gustu libi gel. Nie jet tak rozreklamowany jak durexy czy unimile ale bardzo dobrze uwrażliwia okolice intymne i ma się o wiele większe odczucia Smile Zamawiaj śmiało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostanę gdzieś stacjonarnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to nie wiem ponieważ sama zamawiałam przez internet. Będzie i w sklepach i na allegro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Baśkaaa



Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 7:58 pm    Temat postu: wybór gadżetów erotycznych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybór gadżetów erotycznych jest dość skomplikowany. Wszystko zależy od doznań, które chcesz poczuć. Warto zrobić rozeznanie i pomyśleć czego Wasz związek oczekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy wcześniej nie interesowały mnie rzeczy tego typu, ale słyszałam, że kulki gejszy są ostatnio bardzo modne. Czy któraś z Was ich używała? Udało mi się wczoraj taki gadżet znaleźć w sklepie https://ustami.pl i wlaśnie się zastanawiam czy je zamówić, czy nie. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka



Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze jakis fajny wibrator ? ja uwielbiam, maz tez, swietna zabawa, fajne urozmaicenie i oderwanie od codziennosci, jajeczko lush jest super, u nas na pierwszym miejscu Very Happy ma duzo opcji, wiec mozna zaszalec, ale najwiekszym plusem jest to, ze mozna sterowac na odleglosc Razz wiecie co to oznacza? brak ograniczen ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group