Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysokość wytrysku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też nie wiem jakbym bez orala przetrwała, może troszkę, ale na pewno nie długo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to idąc tym tropem mój też ma za dobrze Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w meksyku sa organizowane zawody:d kto dalej:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rozumiem Was ze Wy to lubicie. Kazdy jest inny i kazdy ma inne potrzeby.. moj facet sie nie skarzy ze w naszym seksie brakuje mu orala. Kiedys powiedzial mi ze zblizenie ze mna (czyli ten normalny seks:) ) jest cudowny i zastepuje mu wszystko inne. A jak cos sie zmieni to bedzie ukrywal i da znac ;]
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze tak, jesli dwojgu ludziom oral nie jest potrzebny do szczescia to widocznie nie maja takich fantazji i jest dobrze jak jest Razz Smile ja np. brzydze sie analu i nie wiem jak mozna to uprawiac,no ale kazdy ma inne fascynacje i niech tak zostanie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba odbiegamy od tematu - koniec offtopicu!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Porzeczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 9:21 pm    Temat postu: Wypływanie spermy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim.

Martwi mnie pewna sytuacja. Mojemu chłopakowi podczas orgazmu sperma nie wytryska, lecz wypływa z penisa. Mówi że tak miał zawsze.
Czy tym należy się niepokoić?




----edited by emilka----
temat przeniosłam do innego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie, niektorzy faceci tak maja - taka uroda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
forumkowiczka



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

He he czasami fajnie jest wygadać się tutaj przed Wami Razz
Mojemu facetowi jak dotąd jeszcze nie "strzelała w dal", jedynie spływała. Ale nie uważam,żeby to było jakieś nie normalne.
Ostatnio mieliśmy przerwę co prawda tylko 2 dniową, on wypił sobie 2 piwka i kiedy wieczorem leżeliśmy naszła go ochotka. Ale niestety ten alkohol tak wpłynął na niego,że chciał wszystko dobyć szybko. Przez co niestety poczułam ból w czasie orala. Nie było to miłe, tylko sie wqrzyłam no ale jakoś doszliśmy do porozumienia Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidka_a



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Lubawa
PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja lodzika robię mojemu chłopakowi nawet kilka razy dziennie bo UWIELBIAM to:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group