Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wysokość wytrysku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coache19



Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich...

... mam takie pytanie, mam nadzieję, że to odpowiedni temat. Nie jestem bardzo doświadczona, ale chciałam o coś spytać i się dowiedzieć na przyszłość... jeśli chłopak zaczyna kończyć we mnie, po czym zaraz wychodzi (naturalnie w prezerwatywie)... to nie jest to nic złego? tzn. chodzi mi o to, czy nie ryzykujemy w tym momencie bardzo ciążą? bo być może nie ma się w ogóle czym przejmować, jeśli zaraz go wyciągnie, a gumka nie rozłoży się na części pierwsze Wink z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coache19 jak to nie ma ryzyka? ... a mikrouszkodzenia w gumce to co? nie sa zauwazalne gołym okiem. takie "konczenie" nie jest bezpieczne w dni płodne..a szczegolnie jak masz owulacje.. wtedy o ciaze bardzo łatwo.

jesli konczy w gumce to przynajmniej niech to robi po wyjsciu z Ciebie.. bo jak nie daj Boze gumka peknie to wszystko wyleje sie do srodka i wtedy wiesz czym to grozi.

w dni niepłodne szansy na ciaze nie ma .

ja bym radziła nie stosowac takiego "finału".
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coache19



Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to było pytanie, nie zdanie twierdzące Wink

dzięki w każdym razie za odpowiedź, dobrze wiedzieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha no ok Razz. heh Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group